Ankara İngiliz Kültür Koleji

İngiliz Kültür Kolejleri Konya’da…

İngiliz Kültür Kolejleri Ortaokulu Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi zümrelerinin organize ettiği Konya gezisi 18 Kasım 2017 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
İlk durağımız Tuz Gölü. Öğrencilerimiz dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin uğrak yeri olan Tuz Gölü’nü yakından görme fırsatı buldular.
Öğrenciler öğretmenlerinin önderliğinde öncelikli olarak Konya Mevlana Türbesi’ni gezerek Mevlana’nın dünyaya mal olmuş hoşgörü anlayışını kalben hissettiler. Ardından rotalarını Konya Bilim Müzesi’ne çeviren İngiliz Kültür Koleji Ortaokul öğrenci ve öğretmenleri bilimin ışığında deneysel ve uygulamalı etkinlikleri eğlenerek ve öğrenerek yaptılar.
Son durağımız ise Konya Kelebek Bahçesi’ydi. Öğrencilerimiz kelebeklerin renkli dünyalarını keşfedip, etraflarında uçan onlarca kelebeği fotoğraf kadrajlarına aldılar.
Böylece okulumuzun düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışması için de sanatsal kareler yakalama imkanı buldular. Gezide emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

21 Kasım 2017

0Hakkındaİngiliz Kültür Kolejleri Konya'da..."

Mesaj At

Telif Hakkı 2014 © İngiliz Kültür Kolejleri
top

Setup Menus in Admin Panel