Ankara İngiliz Kültür Koleji

KULÜPLERİMİZ

 Projeler,

Oyunlar,

Atölyeler,

ve Kulüpleri ile

İngiliz Kültür Koleji

kulup
 

Birbirinden farklı malzemelerle hayal gücünüzü çalıştırmaya ne dersiniz? Günlük hayatta kullandığınız boncuklar, ipler ve atık malzemeler ellerinizde tekrar hayat bulsun!

Çeşitli ülkelerden rounders, kroket, horseshoes, petanque gibi değişik oyunlar tanımak ve oynamak için öğrencilerimizi kulübümüze davet ediyoruz.

Orta Asya’dan günümüze kadar uzanmış ebru sanatını hem yaşamaya hem de yaşatmaya var mısınız?

Gezi fotoğraflarınız ve yazılarınızla okulumuzun panoları dolup taşsın! Tarihi, coğrafi, kültürel geziler, fotoğraflar, video çekimleri, sunumlar, gösteriler, oyunlar…ve daha fazlası için kulübümüz tam size göre!

Deneylerle yaşayarak, inceleyerek yaratacak ve gözlemleyeceğiz. Gelecek neslin bilimadamları bizim kulübümüzden çıkacak!

Bedeninizi özgürce hareket ettirmeyi öğreneceğiniz, dans ederken içinizdeki enerjiyi dışarı yansıtacağınız bir kulüp! Hepinizi bekliyoruz…

Şah- Mat. Zeka, taktik ve eğlence hepsi birarada!

Ritim duygunuzu geliştirmeye ve eğlenceye var mısınız?

Yaşanabilir yeşil bir dünya için el ele vermeye ne dersiniz?

Türkçeyi en iyi şekilde kullanarak farklı karakterlere hayat vermek isteyen öğrencilerimizi sahnemize bekliyoruz…

“Kalem aklın dilidir.” Cervantes Kaleminizi kullanarak harikalar yaratmak, yeni bir dünyanın kapılarını açmak sizin elinizde!

Bizimle matematiğin ve bilimin evrensel dilini çözmeye hazır mısınız? Aklın büyülü dünyasını keşfetmek için bizimle kulübümüzde buluşun!

Gelin okulumuzla ve dünyayla ilgili her şeyi yazalım ve yayınlayalım!

Adım adım sağlığa ve ritmi hissetmeye bekliyoruz…

Farklı ülkelerin kültürlerini, yemeklerini, danslarını ve dillerini tanımaya var mısınız?

“Başkasına yararı dokunan insan en kusursuz insandır.” Sophokles Yardımlaşmanın büyüsünü hissetmek ve paylaşmayı öğrenmek için takım çalışmasına var mısınız?

Deprem ve diğer afetlerin öncesinde ve sonrasında yapılabilecekleri tatbikatlarla öğrenmek ve öğretmek için bu kulüp tam sana göre!

İnsan hakları ve demokrasi konusunda bilgi almak, paylaşmak ve bu konuda yazılar hazırlayıp okul gazetemizde yayınlamak isteyen öğrencilerimizi bekliyoruz.

Kendi tasarımlarını kendin yarat! Becerilerini geliştir, tüm arkadaşlarınla paylaş!

Telif Hakkı 2014 © İngiliz Kültür Kolejleri
top

Setup Menus in Admin Panel